Yhteystiedot

Näytä suurempi kartta

Palvelemme yritys- ja yksityisasiakkaita ympäri Suomen. Tarjoamme myös taloyhtiöille ja kunnille räätälöityjä, kustannustehokkaita ratkaisuja.

Ota yhteyttä meihin ja kerromme mielellämme lisää palveluistamme! Täytä oheinen yhteydenottolomake tai soita asiantuntevalle henkilökunnallemme, yhteystiedot löydät alta.

Myyntinäyttely ja toimistot
Varastokatu 3,
45200 Kouvola
(05) 366 4155
info@atlantic.fi

Varastot
Tehontie 19 ja Varastokatu 3,
45200 Kouvola
044 045 6040
varasto@costella.fi

Palvelupiste
Rauta Prisma
Rauta-Prisma Kouvola
Rautaosaston sisäänkäynti
Avoinna ma-pe 9-17,
la sop. muk.

Hallinto
Petri Paju
040 020 2092
petri.paju@atlantic.fi

Myynti, Etelä-Suomi
Jarkko Kuningas
044 735 0350
jarkko.kuningas@costella.fi

Laskutus ja reskontra
Päivi Saarilaakso
(05) 366 4155
paivi.saarilaakso@costella.fi

 

Toimitusjohtaja
Marko Frimodig
040 419 9399
marko.frimodig@atlantic.fi

Myynti, Pohjois-Suomi
Eero Kiianmies
044 399 2242
eero.kiianmies@costella.fi

Markkinointimateriaali
Paula Jaakkola
044 399 2279
paula.jaakkola@atlantic.fi

Tekninen tuki, lämpöpumput
Risto Peni
044 399 2273
risto.peni@atlantic.fi

Tekninen tuki, LVI ja polttimet
Jarno Pirnes
044 399 2271
jarno.pirnes@costella.fi

 

Y-tunnus 0928807-1

Kaupparekisterinumero 590.033

Yhteydenottolomake

Lämmitysenergiayhdistyksen jäsenSulpuPätevöittetty kylmäliikeTukes