Yhteystiedot

Näytä suurempi kartta

Palvelemme yritys- ja yksityisasiakkaita ympäri Suomen. Tarjoamme myös taloyhtiöille ja kunnille räätälöityjä, kustannustehokkaita ratkaisuja.

Ota yhteyttä meihin ja kerromme mielellämme lisää palveluistamme! Täytä oheinen yhteydenottolomake tai soita asiantuntevalle henkilökunnallemme, yhteystiedot löydät alta.

Myyntinäyttely ja toimistot
Varastokatu 3,
45200 Kouvola
(05) 366 4155
info@atlantic.fi

Varastot
Tehontie 19 ja Varastokatu 3,
45200 Kouvola
044 045 6040
varasto@costella.fi

Palvelupiste
Rauta Prisma
Rauta-Prisma Kouvola
Rautaosaston sisäänkäynti
Avoinna ma-pe 9-17,
la sop. muk.

Hallinto
Petri Paju
lämmitysjärjestelmät
040 020 2092
Toimitusjohtaja
Marko Frimodig
040 419 9399
marko.frimodig@atlantic.fi
Tuotepäällikkö, Lämmitysjärjestelmät
Juha Kervinen
044 735 0350
juha.kervinen@costella.fi
Yritysten energiaratkaisut
Jyrki Karppi
0400 291 195
jyrki.karppi@costella.fi
Myynti
Seppo Kunnasluoto
044 399 2272
seppo.kunnasluoto@costella.fi
Markkinointimateriaali
Paula Jaakkola
044 399 2279
paula.jaakkola@costella.fi
Laskutus ja reskontra
Päivi Saarilaakso
(05) 366 4155
paivi.saarilaakso@costella.fi
Tekninen tuki
Risto Peni
044 399 2273
risto.peni@atlantic.fi
Y-tunnus 0928807-1
Kaupparekisterinumero 590.033

Yhteydenottolomake